Kamera Sistemleri

HD CCTV Kamera Sistemleri

Evlerde özellikle bakıcı ve bebek takibi için, işyerleri, apartman ve kobilerde güvenlik ve personel denetimi için kullanılmaktadır. Olası hırsızlık, şiddet ve kötüye kullanma durumlarında iyi seçilmiş ürünlerle alınan net CCTV Kamera Sistemleri görüntüleri delil niteliği taşımaktadır. Güvenlik kamera sistemleri ile internet üzerinden cep telefonunuz, pda, ipad, ipone gibi akıllı telefonlar, android işletim sistemli cep telefonları sayesinde dünyanın her yerinden online olarak kesintisiz izleyebilirsiniz.

CCTV Kamera Sistemleri kayıt olarak istenilen güne kayıt altına alınmaktadır.  Harddisk boyutu ve kayıt çözünürlüğü değiştirilerek senelerce kayıt yapılmaktadır. Hard disk olarak 7/24 kayıt yapılan harddiskleri kullanmanızı tavsiye etmekteyiz.

Ev kamera sistemlerinde ise kablolama minimum olması için tüm ihtimaller düşünülüp ev kamera sistemi kurulumu yapılmaktadır. Bu noktada ev kamera sistemi taşıdığı önem ve amaç düşünüldüğünde bakıcı ve bebek güvenliği sağlaması açısından kablolama konusu gözardı edilebilir. Bakıcı bebek kamera sistemlerinde en önemli nokta ev sistemine özel kamera ve dvr kayıt cihazının seçilmesidir. Doğru seçilmeyen güvenlik sistemi ekipmanları sonrasında sistemi kullanmanızı mümkünsüz kıldığı gibi çok yavaş internet aktarımı, sık sık bağlantı kesilmesi gibi sorunlarla karşılaşmanıza sebep olacaktır. Güvenlik sistemleri ciddi iştir. En ucuzu değil en güvenilir olanı tercih edin.

İp Kamera Sistemleri

Teknoloji her alanda büyük başarılar getirdiği gibi artık kamere ve güvenlik sektörünede yeni soluklar getiriyor ve son derece profesyonel sunumlar olmasını sağlıyor. Bunlardan biri de son olarak çıkan ve teknoloji alanında emniyetin tam sağlandığı İp kamera sistemleridir. İp kamera sistemleri diler kablolu ya da kablosuz bir şekilde yararlanabileceğiniz gibi ekstra hiçbir aparatlar ada aksesuarlara gereksinim duymayacağınız bir üründür.

İp kamera sistemlerinin en önemli özelliği ve talep gören özelliklerinde biride istediğiniz her alandan ofis ya da evlerinizi kısaca kamera taktırdığınız her yeri canlı olarak inceleyebilirsiniz. Böylelikle aklınız asla kalmaz ve neler oluyor bitiyor iye merak etmezsiniz. Bunun size ihtiyaç duyacağınız tek konu bir internet erişimi olacak. Artık her noktada internet kullanımın nerede ise şart olduğu düşünüldüğünde ise gayet kolay bir kullanım sunuyor. Cep telefonlarınızdan ya da bilgisayarlarınızdan hatta tablet bilgisayarlardan bile anında bağlanıp ortamı inceleyebilir ve neler olup bitiğini inceleyebilirsiniz.

İp kamera sistemlerini özellikle her dakika ortama vakıf olmak istene birçok kişi alabilir. Evde çocuğunuz var ve başında dadısı var ise tüm odalara bu sistemlerden donatıp iş yerinizde hatta yolda giderken cep telefonunuzdan bile izleme fırsatı bulabilirsiniz. Bir düşünsenize böyle bir sistem ne kadar çok işinize yarar ve sizi mutlu eder. Sürekli kontrol altında tutarak hem rahat edersiniz hem de olası bir olumsuzluk anında hemen müdahale ederek en zararsız bir şekilde durumdan kurtulmayı başarırsınız.

Bebek Kamera Sistemleri

Bebek CCTV Kamera Sistemleri günümüzde çalışan anne, babaların en çok ihtiyaç duyduğu sistemleri olmaya başlamıştır. Bebek izleme sistemleri sayesinde anne ve babaların yeni doğmuş çocuğunu bakıcıya emanet ettiğinde cep telefonu veya bilgisayardan 7/24 izleme imkanına kavuşmaktadır.

Bebek kamera sistemlerine ses ilave edilerek ortamdaki sesi rahatlıkça duyma imkanı sağlanabilmektedir.Ayrıca günümüzde çalışan anne ve babalar, işte oldukları dönemde çocuklarını bakıcıya bırakmak zorunda kalmaktadır. Bakıcı bebeğe davranış biçimini takip etmek, yemek, uyku ve oyun gibi ihtiyaçlarının düzenli olarak zamanında karşılanıp karşılanmadığını gözlemlemek ve ayrı kaldıkları süre içerisinde bebeklerinin veya çocuklarının güvenliğinden emin olmak için bebek kamera sistemine ihtiyaç duymaktadırlar.

Her eve uygulanabilmektedir.Bebek izleme sistemleri kablolu sistemlerdir.Bebek kamera sistemleri genelde önerdiğimiz noktalar şu şekildedir.

Çocuk odası, mutfak,salon ve oturma odası  koydurmanız yeterlidir. 4 lü bebek kamera sistemi ihtiyacınızı genellikle görmektedir. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte bebek kamera sistemleri de çok daha donanımlı hale gelmiştir. 7 gün 24 saat kayıt yapan bebek kamera sistemleri ses ve renkli görüntü algılayan kameralardan sonra, uzaktan izleme özelliği ile bu sistem çok daha güvenli hale gelmiştir. Bu sistemin özelliği nerede olursanız olun size evinizi izleme imkânı sunmasıdır. Önceki sistemlerde sadece eve geldiğinde kaydedilen görüntüyü izleme imkânı sunan kameralardan çok daha kullanışlı olan bu yeni sistem ile istenmeyen bir durumun yaşandığı anda anında müdahale etme imkânı bulunmaktadır.

Gizli Kamera Sistemleri

Gizli Kamera Sistemleri: Teknoloji harikası kamera sistemleri ile artık herşeyi görüntüleyebilmek mümkün hale gelmiştir. Bir süre öncesine kadar kamera teknolojileri bir sır gibi saklanan gizli mikro kameralar günümüzde heryerde bulunabilen ekonomik ve amacına uygun çözümler sunmaya başlamıştır. Bu kameralara örnek verecek olursak; Kravat, kol saati, trafik kukası, masa lambası veya saati, güneş gözlüğü, mont, elektrik prizi, yangın alarmı veya karton dosya şeklindeki gizli kamera sistemleri ve mikro kameralar gibi ürünlerden oluşmaktadır.

Otopark / Plaka Sistemleri

Otopark / plaka kamera sistemleri araç giriş ve çıkışların kontrollü bir şekilde yapılmasını sağlarlar. Diğer güvenlik sistemleri ile çalışabilirler. Otopark ücretlendirme sistemleri ile beraber de kullanılabilirler. Boy uzunlukları kullanılacakları yere göre değişkenlik gösterebilir.

Bariyerler; kollu bariyer, mantar bariyer, hidrolik bariyerler, kapan bariyerler, yer tuzağı, motorlu tuzak, kurt kapanı, road blocker olarak üretilirler.

Otopark kamera sistemleri ücret karşılığında otopark hizmetleri veren işletmeler açısından otomasyon hem işçi maliyetlerini düşürmesi hem de insan unsurundan kaynaklı zaafları ve ortaya çıkabilecek olumsuzlukları gidermesinden dolayı giderek yaygınlaşan otomasyon sistemlerinden biri haline gelmiştir..

Plaka tanıma, bilet verme, barkodlu bilet geçişi gibi değişik uygulamaların hepsinde temel enstrüman OTOPARK BARİYER’ leridir. OTOPARK BARİYERİ diğer bariyerlerden farklı olarak geçiş yoğunluğuna uygun bariyer kontrol kartları ile güçlendirilmiştir

Otopark bariyerleri sürekli çalışmaya elverişli otopark sistemleri diğer otomasyon ekipmanlarıyla uyumlu çalışabilecek donanımda olmalıdır.